​Emin  Alptekin

en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 

Powered By Emin ALPTEKiN

gercekci   ol   imkansizi    iste...

© 2015  eminalptekin.net. Tüm hakları saklıdır.

Anasayfa

983
Anasayfa
Emin,Emin Alptekin,Özgeçmiş,Makale,Kendi Kalemim,Mega,Megaholding,Kişisel Gelişim
Kendi kalemimden çıkan makalelerimin yer aldığı platform,Kendime ait bloğum

Emin ALPTEKiN?

24 Temmuz 1991′de Kocaeli’nin Derince ilcesinde dünyaya gelen Emin Alptekin,dogumdan önce tam da babasının istedigi gibi, “yerinde durmayan, yaramaz bir cocuk olması” dileğini yerine getireceğinin ilk sinyallerini verir.

İlk ve orta ögretimini Sabancı Ortakları ve Calısanları i.ö.o’ nda geciren Emin Alptekin egitimi sürecinde güzel bir performans sergiler ve girdigi lise sınavında Kocaeli Körfez Fen Lisesi,Polis Koleji ve Kuleli Askeri Lisesi’ni kazanır. Pilot olma hayali olan Emin Alptekin tercihini Kuleli Askeri Lisesi’nden yana kullanarak 2005 yılında egitimine devam eder. 4 senelik askeri lise,hava harp okulu intibak ve uçuş egitimlerini tamamladıktan sonra saglık muayenesinde üzücü haberi alır. Gözündeki astigmat ve hipermetroptan dolayı pilot olamaz raporunu alınca askeriyeden ayrılma kararı alır.

Akabinde üniversite sınavında Sakarya Elektrik Elektronik Mühendisligine adım atar. Sürekli ögrenciyken girisimcilik yapmak isteyen Emin Alptekin’in karsısına devre arkadası Dincer Macazoglu tarafından Mega Holdings gibi mükemmel bir proje sunulur. Hiç düsünmeden katılan Emin Alptekin dahil oldugu bu proje sayesinde sosyal cevresi inanılmaz genisledi,insanlar arasında takip edilen ve saygınlık gören,artık ailesinden ekonomik destek almadan kendi ayakları üzerinde duran,bircok insanın hayatını degistiren ve Dubai gibi mükemmel bir ülkede yurt dısı deneyimi yaşayan bunun yanında da geleceğe yönelik  büyük planları olan biri haline geldi.

​Mega Holdings onun hayatında attıgı en dogru adımlardan bir tanesiydi.

 
 

Eğer Network bir  Matrix ise siz gidin Morpheus olun.Elinize iki hap alın ve gidip herkese ama herkese bir tercih yaptırın.Kırmızı hapın yaşam değiştirdiğini;mavi hapın ise sıradan hayatına geri döndürğünü söyleyin.Bunu herkese yapın, çünkü kimin NEO olacağını bilemezsiniz.

enable
skins/aquaBlue/skin.css
Favori 1|https://www.youtube.com/watch?v=nVYFOlVB-Uo
true
true
30
1
bottom
false